تبلیغات شما


لود


۱۴۰۱ / ۲ / ۲۷ ۰۲:۰۷

صفحه اصلی / سلامت


پروتز لب در خانه+بررسی خطرناک بودن یا خطرناک نبودن پروتز لب در خانه

پروتز لب در خانه مبحثی هست که میخواهیم امروز در رابطه آن با شما عزیزان صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید؛  حجیم سازی و برجسته بودن لب ها یک زیبایی خاصی برای هر خانومی می باشد، به دلیل اینکه باعث زیبایی لبخند و چهره میشود؛ چنانچه اگر ما لب های نازک و یا بد فرمی داشته باشیم می توانیم به راحتی در منزل این کار را انجام دهیم و لب های خود را پروتز کنیم. پروتز لب در خانه این مزایا را دارد که ما به هیچ عنوان استرسی از بابت انجام این کار نداریم زیرا این کار کاملاً طبیعی بوده و بدون هیچ گونه عمل جراحی و تزریقی انجام میشود.
معمولاً زنانی که لب های کم حجم دارند، احساس بدی به آنها دست می دهد و همیشه مضطرب و نگران هستند؛ این زنان می‌توانند به روش پروتز لب و یا تزریق تمامی مشکلات خود را رفع کرده و زیبایی مجدد به لبهای خود بدهند و در عین حال اعتماد به نفس بالایی به دست بیاورند، البته زنان در سنین میانسالی بیشتر دچار این عارضه می‌شوند زیرا با بالا رفتن یا کهولت سن میزان چربی انباشته شده در لبها کاهش یافته و علاوه بر آن نیز چین و چروکهای در اطراف لب ها دیده می شود که جلوه خوبی ندارد.بیشتر افراد از این روش برای حجیم سازی لبهای خود استفاده می‌کنند، اما پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به عمل از تمامی عوارض و جوانب آن باخبر شده و سپس این کار را انجام دهیم؛ در غیر این صورت از روشهای پروتز لب در خانه که طبیعی و بی خطر می‌باشند استفاده کنیم.

پروتز لب در خانه با استفاده از لیوان

همانطور که می دانیم این روزها بازسازی و پروتز لب که به نظر بسیار ساده می‌باشد، ولی در واقع اینطور نیست.با استفاده از روشهای خانگی می‌توان بدون دردسر و خیلی راحت لبهای خود را در منزل حجیم کرد، با این روش می توانیم لبهای زیبا و خوش فرمی داشته باشیم؛ بسیاری از ما زنان دوست داریم که لبهایی برجسته و قلوه ای داشته باشیم به همین منظور با استفاده از رژلب، لبهای بالای خود را پهن تر میکنیم که این کار خیلی جالب به نظر نمیرسد و کاملاً مصنوعی می‌باشد.پروتزلب بدون عمل جراحی و درد خواسته هر زنی است، به همین دلیل عده ای از زنان از ترس عمل جراحی هم که شده به دنبال استفاده از روشهای طبیعی و بدون ضرر برای پروتز لب در خانه هستند. جالب است بدانیم که لبهای قلوه ای و گوشتی زیبایی چهره را چند برابر میکند و به همین خاطر است که خانم ها دائما به فکر روشهایی برای پروتز و تقویت لبهایشان هستند.
در ادامه روشهای پروتز لب در خانه را با استفاده از ماسک های طبیعی برای شما همراهان گرامی توضیح خواهیم داد، یکی از روشهای برجسته سازی و پروتز لب در خانه، استفاده از لیوان بوده و پروتز لب در خانه با استفاده از یخ هم بسیار معمول است.

راه و روش خانگی برای پروتز کردن لب

به سادگی میتوانیم به کمک لیوان بصورت دائمی و عالی این کار یعنی، پروتز لب در خانه را انجام دهیم؛ البته باید بدانیم که استفاده بیش از حد از این روش، خوب نیست و ممکن است لبهای ما صدمه ببیند.
برای پروتز لب در خانه با استفاده از لیوان کافیست یک لیوان شیشه ای کوچک داشته باشیم و رژلب یا وازلین به مقدار خیلی زیاد به لبهای خود بمالیم، سپس دهانه لیوان را خیلی محکم روی لبهای خود میگذاریم و بعد از آن خیلی آرام هوا را ازلیوان میکشیم.بعد از آن لبهای خود را کاملاً میبندیم، طوری که بتوانیم لیوان را روی دهان نگه داریم و مکش را حفظ کنیم؛ البته باید لیوان را به مدت دو ثانیه نگه داشته و سپس رها کنیم.تمامی این مراحل برای پروتز لب در خانه به وسیله لیوان در هفته اول میباشد که تماماً هر روز یک بار باید انجام شود.کل این مراحل در هفته دوم هم کاملاً مشابه هفته اوّل است به شرطی که این موارد در طول روز ۲_۳بار تکرار شود البته هر بار باید مکش را بیشتر کرده و همچنین زمان نگه داشتن را افزایش داد.
برای پروتز لب در خانه با استفاده از لیوان، باید به این نکته توجه داشته باشیم که زمان نگه داشتن، مکش را کم کم طی چند هفته افزایش دهیم، تا وقتی که لبهای ما به حد دلخواه خود برسد. اما بهتر است بدانیم که اگر به مدت طولانی مکش را نگه داریم، لبهای ما به جای زیبا شدن کبود و زشت می‌شود؛ همچنین قبل از گذاشتن لیوان روی لب، از رژ یا کرم مرطوب کننده استفاده کنیم.

پروتز لب در خانه با ماساژ دادن لب ها

برای پروتز لب در خانه با استفاده از این روش، روغن ماساژ پوست می‌تواند گزینه خوبی برای حجیم سازی و گوشتی کردن لب ها باشد، زیرا زمانی که بدن خود را ماساژ می دهیم، خستگی از بدن ما رفع شده و احساس خوبی به ما دست میدهد و لبها هم از این قانون مستثنی نیستند. در این روش روغن مورد نظر را به مدت ۵ تا ۶ دقیقه بر روی لب خود ماساژ می دهیم و بعد از جذب شدن روغن به لب، آن را با آب گرم می شویم.همچنین اگر در طول روز یک بار این کار را تکرار کنیم شاهد حجیم شدن و یا پروتز لب در خانه به روش کاملاً طبیعی پرو بود.

پروتز لب در خانه با استفاده از یخ

پروتز لب در خانه با استفاده از یخ

یکی از روش های بسیار عالی و طبیعی و در عین حال خیلی ساده و بدون هزینه برای بزرگ کردن و یا پروتز لب در خانه استفاده از قالب یخ می باشد که سلولهای مرده لب را از بین میبرد. اگر هر روز فقط یک بار لبها را با یک قالب یخ به مدت ۲ دقیقه مالش یا ماساژ دهیم لبهای قلوه ای و برجسته ای خواهیم داشت که این کار باعث افزایش جریان خون در پوست لب و قرمزتر شدن لبها می‌شود، همچنین استفاده از قالب یخ برای لبها بسیار موثر می باشد زیرا باعث نرم تر شدن لب های خشک شده می شود.

پروتز لب در خانه با استفاده از وازلین

در پروتز لب در خانه با استفاده از این روش ابتدا دستهای خود را با آب و صابون شسته و حتماً باید لبها را با کمک پاک کننده های ملایم لایه برداری کنیم، بعد از آن با استفاده از یک پارچه نرم که کمی هم مرطوب کرده ایم بر روی لب‌ها بمالیم تا از این طریق به از بین بردن سلول‌های مرده پوست لب کمک کنیم.
همانطور که میدانیم وازلین یک ماده‌ای است که هم تسکین دهنده بوده و هم مرطوب کننده، همچنین سوزش ناشی از پودر دارچین را کاهش می دهد؛ پس برای داشتن لب های خوش فرم و گوشتی می‌توانیم از این ترکیب استفاده کنیم.در صورتی که وازلین در دسترس نبود می‌توانیم از کره کاکائو به عنوان جایگزین آن استفاده کنیم، بدین ترتیب که مقداری وازلین با یک قاشق پودر دارچین را با هم مخلوط کرده و بر روی لبهای خود بمالیم و به صورت دورانی یا چرخشی مالش دهیم تا زمانی که جریان خون در آن نقطه فعال شود سپس بعد از ۱۰دقیقه با آب گرم بشوییم.دارچین جریان خون در لبها را تحریک کرده و باعث تورم، سوزش و خارش میشود که میتواند لبها را به مدت چند ساعت برجسته و قلوه ای کند؛ این روش کاملاً بی خطر بوده ولی با این حال نباید آن را به دفعات زیاد استفاده و یا زیاده‌روی کرد.

پروتز لب در خانه با استفاده از عسل

عسل یک روش عالی و طبیعی برای بزرگ تر کردن لبها و یا پروتز لب در خانه است، همچنین عسل خواص بسیار زیادی دارد زیرا سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هاست که تمامی این مواد برای پوست مفید بوده و باعث روشن تر شدن پوست لبها می‌شود.اگر این کار را چند بار در طول روز انجام داده و اجازه دهیم به مدت ۱۰دقیقه عسل روی لبها بماند و بعد از آن با یک حوله لطیف صورت را پاک کنیم، بدین ترتیب به مرور متوجه حجیم شدن لبهای خود میشویم.

عوارض پروتز لب

میدانیم که حجیم سازی و قلوه ای کردن لبها با وجود اینکه زیبایی خاصی به چهره میدهد، اما عوارض بسیار خطرناک و جبران ناپذیری میتواند به همراه داشته باشد.پروتز و حجیم سازی لبها به چند روش تزریق چربی، عمل جراحی و تزریق ژل انجام می شود، روش اول یکی از بهترین و مناسبترین روشها برای این منظور می‌باشد ولی استفاده بیش از حد از چربی برای پروتز لبها ممکن است ظاهر ناخوشایند و زشتی برای فرد به ارمغان آورد. درصورتی که یکی از این سه روش را برای زیبا تر کردن لبها استفاده کنیم پس باید تمام عوارض مانند جابه‌جا شدن پروتز، عفونت، زخم، اختلالات انعقادی، فرورفتگی و یا چاله هایی در محل تزریق و بیرون زدگی لبها را هم به جان بخریم؛ همچنین بعد از پروتز لب عوارض جدی تری مانند تورم، قرمز شدن، حساسیت به مواد بیحسی، ایجاد خونریزی و یا خارش در محل تزریق ممکن است مشاهده شود؛ به یاد داشته باشیم که این اعمال تهاجمی برای افراد دیابتی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. در کل عوارض پروتز لب با استفاده از این سه روش که به صورت دائم می‌باشد بسیار بیشتر ازعوارض روش های پروتز لب در خانه یا پروتز لب به صورت طبیعی و یا موقت می‌باشد، زیرا هر لحظه امکان عفونت وجود دارد.پس برای اینکه شاهد این گونه عوارض خطرناک نباشیم یا باید به پزشک متخصص معتبر مراجعه کرده و یا از روش های بی خطر و طبیعی پروتز لب در خانه استفاده کنیم.

نتیجه گیری مقاله پروتز لب در خانه

در نتیجه از مطالب این مقاله که مربوط به روش های پروتز لب در خانه بود چنین استنباط کردیم که با وجود اینکه همه ما لبهای قلوه ای و خوش فرمی نداریم، ولی با استفاده از روش های طبیعی و موقت پروتز لب در خانه، میتوانیم لبهای برجسته و گوشتی داشته باشیم به شرطی که نا امید نشده و از لبهای خود مراقبت کافی داشته باشیم و لب ها به اندازه لازم یا نیاز آبرسانی شوند.از موثرترین و بهترین روش های طبیعی پروتز لب در خانه، استفاده از ترکیب دارچین و وازلین و همچنین استفاده از لیوان است که باعث حالت پف و یا بزرگ تر شدن لب ها می‌شود.

محقق: فریبا اسماعیلی


حجت میرزایی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...