تبلیغات شما


لود


۱۴۰۰ / ۸ / ۱۲ ۱۲:۳۹

صفحه اصلی / سلامت


اخبار بین المللی ایوانکا ترامپ / آیا ایوانکا قصد ریاست جمهوری دارد؟

کشور ایالات متحده آمریکا از بدو تاسیس کشوری جنگ طلب و آشوبگری بوده و هست و خواهد بود اولین رئیس جمهور این کشور «جرج واشگتن» بود تا به الان این کشور ۴۶ رئیس جمهور داشت که برخی عبارتنداز (فرانکلین پیرس که از ۴ مارس ۱۸۵۳ تا ۴ مارس ۱۸۵۷ رئیس جمهور بود)، (جمز بیوکنن  از تاریخ ۴ مارس ۱۸۵۷ الی ۴ مارس ۱۸۶۱)، (اندرو جانسون از ۱۵ آوریل ۱۸۶۵ تا ۴ مارس ۱۸۶۹)، جیمی کارتر، رونالد ویلسون ریگان، جرج بوش پدر، بیل کلینتون، جرج بوش پسر، باراک اوبما، دونالد ترامپ، جو بایدن. بعد از این که ریاست جمهوری اوباما پایان یافت ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد حالا بماند که چه بر سر کشورش آورد خوب یا بدش رو کاری نداریم دخترش ایوانکا ترامپ هم می خواد در سال  وارد رقابت های ریاست جمهوری آمریکا در سال۲۰۲۴ بشه و اگر در رقابت ها پیروز بشه رئیس جمهور خواهد شد. یکی از پسران دونالد ترامپ به نام دونالد جونیور می گوید که پدرش در بین فرزندان بیشتر ایوانکا ترامپ را دوست دارد به طوری که اگر از هم دور باشند روی ۵ بار باهم صحبت خواهند کرد  خطاب ترامپ به دخترش « دختر کوچولوی بابا هست» بیچاره پسر ها اصلا شانس ندارند. ایوانکا ترامپ برای حمایت از پدرش هزاران کیلومتر را طی کرد و حتی این فعالیت ها در دوران بارداری ادامه داشت.


بیشتر بخوانید:تلاش خنده دار دونالد ترامپ برای نشان دادن پیروزی در انتخابات


ایوانکا ترامپ به صورت جدی در فکر توسعه مسیر سیاسی خود از طریق نامزدی برای یک پست سیاسی یا تقویت جایگاهش در میان محافل حزب جمهوری‌خواه است. خانم ترامپ، از پاسخ صریح به سوالی درباره این‌که آیا قصد نامزدی برای ریاست‌جمهوری در آینده را دارد یا نه، چیزی نگفته است این نشریه به تازگی افزوده است که ایوانکا ترامپ به مدت چهار سال به عنوان مشاور رئیس جمهور خدمت کرده است

ایوانکا ترامپ قصد دارد پس از پدرش وارد سیاست شود

دختر ترامپ حالا در فکر این است که جایگاش را تقویت کند با به دست آوردن یک محفل یا پست سیاسی در بین جمهوری خواهان است. ایوانکا به سوال خبرنگاری که از وی درباره ریاست جمهوری سوال کرده بود را اصلا جواب نداد و همه را منتظر گذاشت البته پیش از این ایوانکا به مدت ۴ سال مشاور پدرش در کاخ ریاست جمهوری بود در این مدت درآمد وی ۶۲۰ میلیون دلار بود خیلی عجیب است البته در این مدت ایوانکا کار های دیگری هم انجام داده از قبل درخواست عف یا تخفیف مجازات برای زندانیان. یکی از مقامات کاخ سفید گفته که اگر ایوانکا ترامپ در سیاست بماند از وی استقبال کرده و از او حمایت خواهد کرد.

ایوانکا بدون حمایت پدرش وارد انتخابات ۲۰۲۴ ایالات متحده آمریکا شود!

ایوانکا قصد دارد بدون حمایت پدرش وارد انتخابات ۲۰۲۴ ایالات متحده آمریکا شود!

به نقل از برخی روزنامه دختر رئیس جمهور سابق آمریکا می خوهاد بدون این که پدرش از وی حمایت کنه وارد رقابت های ۲۰۲۴ بشه. دختر ترامپ که می خواست در سال ۲۰۲۰ وارد مجلس سنای این شورا شود با مخالفت برخی ها روبرو شد و این کرسی که در اختیار «مارک روبیو» هست در سال ۲۰۱۶ با کاندید شدن ترامپ برای ریاست جمهوری مخالف بود ولی با ادامه روند سیاسی موضع خود اعلام وفاداری به ترامپ کرد حالا علتش چه بود الله اعلم.

جالب است بدانید که ایوانکا تنها عضو خانواده ترامپ نیست که می خواهد وارد سیاست شود. در بین محافظه کاران آمریکا ترامپ پسر از محبوبیت خواصی برخوردار است و خیز بلندی برای آینده سیاسی خودش برداشته و می خواهد از کارولینای شمالی کاندید شود. این در حالیه که پدرش حاضر نیست شکست خودش را قبول کند و نتیجه انتخابات را قبول نداره انگار کلا این این آدم جنبه شکست نداره و مثل بچه ها بهونه می یاره. او به سوال خبرنگاری که از او درباره تحلیف بایدن از او پرسید گفت: بایدن یک رئیس جمهور نامشروع است یعنی این که وی از طریق تقلب در انتخابات پیروز شده.

فعالیت های ایوانکا در دوران ریاست جمهوری پدرش

از درآمد های نجومی تا فعالیت های اجتماعی وی، به گذارش بانک مرکزی ٖآمریکا داماد و دختر ترامپ بین ۱۷۲ تا ۶۴۰ میلیون دلار به جیب زدن و هیچ کس یا سازمانی جرعت اعتراض را نداشتن کلا بی خیال شدن البته باید این رو هم یادآوری کنم که این دو هیچ درآمد عمومی نداشتند و هم از سمت هایی که در شرکت ها داشتند کنار گیری کردند این می تونه یک زنگ هشدار بسیار بزرگ برای خانوداه ترامپ درباره ثروت اندوزی شان باشد که در دوره ریاست جمهوری ترامپ به صدا درآمده است. از سال ۲۰۱۷ تا کنون دختر ترامپ ۱۳ میلیون دلار عایدی داشت در هتلی که منشاء نفوذ به دولت آمریکا بود او یک سال پس آن که به دولت اعلام کرد که فعالیت خودرا تمام کرده ۱ میلیون دلار به جیب زده و سود برد.

فعالیت های ایوانکا در دوران ریاست جمهوری پدرش

ایوانکا از دولت چین مجوز واردات ۱۶ نام تجاری را پس از آن که در ۳ ماه پس از سال ۲۰۱۸ متوقف کرده بود را گرفت، داماد رئیس جمهور سابق آمریکا سهام داری خود را با برادرش جاشواددر شرکت سرمایه گذاری الاک و مستغلات کادر رد نکرد اگر چه همسرش ایوانکا در مدیریت طرح دولتی دست داشت رد نکرد سودی که وی از این شرکت به جیب زد بین ۵ تا ۲۵ میلیون دلار برآورد می شد کلا خانواده رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریک ترامپ  از هر راهی که می توانستند پول به جیب می زدند چه از شرکت ها و چه از راه سیاست. بر اساس یک افشاگری که در پایان دولت ترامپ صورت گرفته این اطلاعات به دست اومده از این قبیل که این زوج در پایان دولت خانوادگی خود دست کم ۲۴ میلیون دلار به جیب زده اند از فعالیت هایی که این زوج می خواهند در آینده انجام دهند می توان به موارد زیر اشاره کرد ساختن زمین های گلف در بالی و دوبی ، هتل در شهر نیویورک.

شایعه معاون اولی ایوانکا

شایعه ای مبنی بر این که ترامپ در سال ۲۰۱۶ قصد داشت دخترش ایوانکا ترامپ را به عنوان معاون اول خود منصوب کند که خود ترامپ این را کذب دانسته و گفته که این خبر یک شیطنت رسانه ای است. وی درسال ۲۰۱۶ با انتشار یک پست توییتری به خبر ها که یک شایعه بود پایان داد و گفت که این افراد کاملا احمق و مریض هستند در حالی که کتاب آقای گیتس نوشته و قرار است به زودی منتشر شود نوشته پدر ایوانکا قرار بود اورا به عنوان معاون اول خود منصوب کند «فکر می کنم باید ایوانکا را معاونم قرار دهم نظر تو چیست؟» گیتس می گه که همه ما آن قدر که از ترامپ داریم که به این حرف او نخندیم ترامپ در ادامه به وی گفته که «دخترم باهوش زیبا فهمیده و مردم اونو دوست خواهند داشت». در همین کتاب وی مدعی شده در نهایت ایوانکا پدرش را از این تصمیم منصرف کرده و گفته که این تصمیم خوبی نیست.


بیشتر بخوانید:بیوگرافی اشلی بایدن دختر رئیس جمهور آمریکا/ اشلی بایدن کیست؟


نتیجه گیری

با توجه این مطالبی که گفته شد این شایعه نبوده و این یک تصمیمی بوده از سوی ترامپ گرفته شده بود ولی چون که موفق نشد عملی کند گفت این یک شایعه ساخته شده توسط ذهن مریض رسانه های داخلی است و در آخر هم موفق نشد که این گند خودشو جمع کنه.با توجه به مطالبی که درباره دختر ترامپ گفته شد، ایوانکا حتما در سال انتخابات ۲۰۲۴ کشور ایالات متحده آمریکا شرکت خواد کرد توجه به این که هوش و استعداد را دارد حتی از پدرش هم موفق خواهد بود البته اگر مثل پدرش نباشد می تواند آمریکا را خوب اداره کند. اگر هم شرکت نکند هیچ چیزی در او تغیر نخواهد کرد چون ثروت کافی را دارد که تا آخر عمرشون استفاده کنند.


حجت میرزایی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...