تبلیغات شما


لود


۱۴۰۱ / ۱ / ۲۴ ۱۰:۳۶

صفحه اصلی / سلامت


طلاق مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان + جزئیات

طلاق مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان چگونه خبر ساز شد؟ مهراب قاسم خانی بیش از یک سال می باشد که هیج تصویری از همسرش شقایق دهقان در صحفه شخصی اش منتشر نکرده و این مسئله به شایعه جدایی این بازیگر و همسرش دامن زده است، در شبکه های اجتماعی نیز عکسی از شقایق دهقان بازیگر معروف و همسرش (( مهراب قاسم خانی )) منتشر شده است که گویای جدایی بین این زوج است.

به گزارش اخبار فرهنگی و هنری پایگاه خبری رخ، مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان زوج دوست داشتنی سینمای ایران این روزها در سکوت به زندگی خود ادامه می دهند اما طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی بدونه واکنش آن ها در هاله از ابهام قرار دارد زیرا حتی در آخرین تولد نویان پسر این زوج عکسی از خانم بازیگر نبوده است.


بیشتر بخوانید: بیوگرافی شقایق دهقان/ جنجال اعتیاد و طلاق خانم بازیگر


طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی + جزئیات

 

بیوگرافی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم‌خانی دو بار ازدواج کرده‌است، حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا است، پس از جدایی از همسر اولش وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام نویان می‌باشد، وی در فضای مجازی فعالیت جدی دارد و صفحه وی همواره برای هوادارانش به روز می شود، در حالیکه مدت هاست تصویری از همسرش شقایق دهقان منتشر نکرده است و در پست های آخر سال صفحه اش سال 98 را سال سخت جدایی خوانده است، برخی از صفحات مجازی به بازنشر عکس های خانوادگی مهراب قاسمخانی پرداخته اند.

در شبکه های اجتماعی نیز عکسی از شقایق دهقان بازیگر معروف منتشر شده است که گویای جدایی بین این زوج است.

طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی + جزئیات

طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی باعث شد تا شقایق دهقان عکس همسرش را قیچی کرد.

 

طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی + جزئیات

با این حال هنوز رسما خبر طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی تایید نشده است.


بیشتر بخوانید: 5 طلاق جنجالی سینمای ایران


جنجال زن بابا نامیدن شقایق دهقان توسط دختر مهراب قاسمخانی

تبریک تولد متفاوت نیروانا قاسمخانی دختر مهراب قاسمخانی از ازدواج اولش، به شقایق دهقان، جنجالی شد و باعث واکنش کاربران زیادی در فضای مجازی گردید. نیروانا قاسم خانی با انتشار عکس و متنی، تولد شقایق دهقان، مادر خوانده اش را تبریک گفت.

نیروانا قاسم خانی نوشت:

 مهراب قاسم خانی علت ماجرای (( جنجالی )) طلاقش با شقایق دهقان

جنجال زن بابا نامیدن شقایق دهقان توسط دختر مهراب قاسمخانی

زن بابایم تولدت مبارک ❤❤

عکس شقایق دهقان منتشر شده توسط نیروانا قاسم خانی

این جمله با واکنش های متعددی همراه شد و نیروانا قاسم خانی مجبور به واکنش شد و نوشت:

مثلا الان مادرشوهر هم حرف زشت و توهین حساب میشه؟ از کی تاحالا نسبت ها به فحش تبدیل شده و این همه ادم دلواپس از خودش بجا گذاشته؟ مامان، بابا، خواهر،  برادر ، زن بابا و … اینا نسبتن نه توهین و بی احترامی

اعتراف مهراب قاسمخانی به کتک زدن شقایق دهقان

مهراب قاسم خانی طنز پرداز و فیلمنامه نویس مشهور کشورمان بعد از اینکه در نوشته ای طنز، اعتیاد شقایق دهقان را برملا کرد! اینبار از کتک زدن شدید همسرش خبر داد! مهراب قاسم خانی نسبت به انتشار یک شایعه در فضای مجازی درباره همسرش واکنش نشان داد.

طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی

علت طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی

هنوز زمان زیادی از شایعه اعتیاد شقایق دهقان نمی گذرد که شایعه جدید پیرامون مهراب قاسمخانی و همسرش در شبکه های مجازی خبری دست به دست می‌چرخد و حکایت از تعصب زیاد این فیلمنامه نویس به همسر بازیگرش دارد که اجازه فعالیت در شبکه های مجازی را به او نمی‌دهد. به طور کل واکنش های مهراب قاسم خانی به شایعاتی که پیرامون خودش و خانواده اش می‌چرخد جالب توجه است و این بار هم این نویسنده شایعه ای که این روزها سوژه شبکه ها شده است را دستمایه طنز قرار داد و نوشت:

پس از کشف اعتیاد بازیگر زن مشهور، ش.د به مواد مخدر، برگی دیگر از زوایای تاریک زندگی مشترک وی با فیلمنامه نویس چاق م.ق برملا شد. در این ارتباط م.ق که در ابتدا همه اتهامات را تکذیب میکرد پس از بازجویی های فنی گفت “آخ”. او همچنین افزود که “بله من یه عنوان یک مرد ایرانی غیرتمند و متعصب نمیتوانستم تحمل کنم که شقایق… ببخشید، ش.ق وارد فضای مجازی شود و به همین خاطر او را هر روز سفت کتک میزدم.


فاطمه ریاضی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...