تبلیغات شما


لود


۰۰ / ۹ / ۱۷ ۰۸:۵۳

صفحه اصلی / سلامت


حسن یزدانی چگونه توانست تیلور را شکست دهد.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و رویا رویی کشتی گیر آمریکایی با کشتی گیر ایرانی را یک مبارزه ی واقعی خواند واز ان چین سخن گفت.

و طی خبری از برخی رسانه ها به گفته های کشتی گیر آمریکایی پرداخته اند. تیلور که مشهور به لقب شعبده باز است واین برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر آمریکای در وزن هشتادو شش کیلوگرم قرار دارد. و با پیروزی در مقابل کشتی گیر ایرانی توانست به مقام پیروزی در این مسابقات که در شهر ریو برگزار شده دست پیدا کند و نخستین قدم خود را در این مسابقه ها بردارد. تیلور کشتی گیر آمریکایی که در مسابقه ی نیمه نهایی که در سال ۲۰۱۷ برگزارشد توانست کشتی گیر روسیه را شکست دهد و به مرحله ی پایانی این مسابقات دست پیدا کند.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و تیلور

در مورد عملکردش در این مسابقه ها این چنین گفت:تیلور کشتی گیری آمریکایی میگوید. هر روزی که میگذرد ومن در ذهن خود همیشه از قهرمانی در این مسابقات فکر میکنم و در ذهن خود به پیروزی در این مسابقات فکر میکنم. و این سوال در ذهنم تجسم شده که به زودی من به عنوان پیروزی در مسابقات جهانی دست پیدا میکنم و به این خواسته ی که در ذهن خود تجسم کرده ام به ان خواهم رسید. و هر موقع که به فکر پیروزی در این مسابقات میوفتم به یک احساس بسیار بزرگی دست پیدا میکنم. و در شرایط کنونی به همچین موقعیتی دست یافته ام. که به زودی به پیروزی در این رقابتهای که در سطح دنیا در حال برگزاری است به این پیروزی خواهم رسید. و بسیار از این موقعیتی که در ان حضور دارم احساس بسیار خوشایندی به من میدهد که در میان نه کشتی گیر عالی کشور خودم قرار دارم.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و به زانو دراوردن حریف امریکایی خود

بسیاری از این موضوع که بردحسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان که در مقابل حریف آمریکایی خود تیلور که این کشتی گیر آمریکای از تاکتیکهای حرفه ای خود استفاده میکند وسرعت عمل بالای دستان او و حرکت های که از سرعت عمل بالایی برخوردار است. این امکان وجود دارد که کشتی گیر ایرانی را شکست دهد.

 

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی یکی از کشتی گیرهای بزرگ کشور ایران است. این کشتی گیری ایرانی که برای مسابقات کشتی جهانی عازم کشور نروژ شده وبرای رویارویی با حریف آمریکایی خود تیلور به مصاف این کشتی گیر حرفه ای امریکایی رفت. و دراین رویارویی با حریف امریکایی خود به نبرد پرداخت . ودر این مسابقه برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی توانست حریف مقابل خود تیلور را شکست دهد. وبا این پیروزی مهم وسرنوشت سازی که بدست آورد. برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان رقم خورد وبه کسب عنوان مدال طلا در این مسابقات رسید.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و به زانو دراوردن حریف امریکایی خود
در طول سالهای پیش این کشتی گیر ایرانی چند بار از حریف آمریکایی خود تیلور شکست خورده بود.
و این کشتی گیر ایرانی در سال ۲۰۱۸ که به مصاف رقیب امریکایی خود تیلور که آن زمان در شهر توکیو برگزار می شد. و در رویارویی های که در مسابقات پایانی این که دو کشتی گیر داشتن سه بار حسن یزدانی از حریف امریکایی خود تیلور در طول این سه سال نتوانست به پیروزی دست پیدا کند. وبلاخره در مسابقات امسال که درکشور نروژ برگزار شد. و این دو کشتی گیر که برای بار چهارم به مصاف یکدیگر رفتن و به نبرد پرداختن وبرد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی اینبار با نتیجه ی شش بر دو حریف آمریکایی خود را به زانو دراورد وموفق به کسب جایزه ی مدال طلا شد. و برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان رقم خورد. واین پیروزی برای کشور ما ایران مایه ی افتخار بزرگ و با ارزشی در این زمینه ی ورزشی است.

حسن یزدانی و قهرمانی کشتی جهان

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و موفقیت نخستین پیروزی این کشتی گیر آمریکایی در برابر حسن یزدانی کشتی گیر ایرانی صورت گرفت و به مقام برتری در این مسابقات جهانی شد.

و در این رویارویی کشتی گیر ایرانی که در مدت زمان اول مسابقه توانست حریف آمریکایی خود را با نتیجه ی ۳بر۰ شکست دهد، وکشتی گیر آمریکایی در ادامه ی روند این رویارویی توانست این نتیجه را به نفع خود برگرداند. و در راند دوم توانست کشتی گیر ایرانی را شکست دهد و تیلور کشتی گیر آمریکایی در این رویارویی با حریف ایرانی خود موفق به کسب پیروزی در این مسابقه شد.

و در مدت به اتمام رسیدن مسابقه برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی احساس خستگی را در خود می دید که این خستگی حسن یزدانی باعث شد که تیلور کشتی گیر امریکایی به مقام پیروزی راه پیدا کند.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان ناکام ماند و هر چند این کشتی گیر ایران بسیار تلاش کرد که در این مسابقات بتواند حریف آمریکایی خود را شکست دهد و به پیروزی برسد اما ناکام ماند وبه ان پیروزی دست پیدا نکرد.

کشتی گیر آمریکایی تیلور در مورد این رویارویی به این موضوع پرداخت. که این مسابقه شبیه یک درگیری بود. من و حریف ایرانی در این مسابقه برای کسب پیروزی در میدان نبرد تلاش زیادی کردیم و در نتیجه به پیروزی من منجر شد و من این شکست را قبول نکردم و کشتی گیر ایرانی را زمین گیر کردم. و زمانی که من یک باره توانستم کشتی گیری ایرانی را زمین گیر کنم ودر خود این امید را جلوه دادم که میتوانم این راه را پیش بگیرم و برای بار بعدی دوباره حریف ایرانی خود را زمین گیر کنم وبتوانم به پیروزی خودم را بالا ببرم.

ودر نتیجه ادامه مسابقات به این ترتیب شد که کشتی گیر آمریکایی تیلور توانسته حریف اسپانیایی خود را در مبارزه ای شکست بدهد و مرحله ی نهایی برسد.

رقابت های 2021 حسن یزدانی

رقابت های 2021 حسن یزدانی

در سال ۲۰۲۱ در رقابت های بزرگ و حساس کشتی جهانی وکشتی گیر آمریکایی خود را برای چهارمین رقابت خود را اماده میکند. و برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان به امید اینکه کشتی گیری ایرانی اینبار بتواند حریف آمریکایی خود را شکست دهد. و تیلور کشتی گیر آمریکایی در وزن هشتادوشش کیلوگرم و چندان دور از انتظار نیست. که نظرسنجی در مورد این رقابت نفس
گیر بین برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی و تیلور کشتی گیر آمریکایی صورت خواهد گرفت. و پیروزی در سه رویارویی گذشته که بین کشتی گیر آمریکایی و کشتی گیری ایرانی انجام گرفته است. و منجر به پیروزی تیلور کشتی گیر آمریکایی شده است. که این سه پیروزی گذشته برای تیلور جزو یکی از پیروزیهای به یادماندنی در طول تاریخ است.

وکشتی گیر آمریکایی با پیروزی در سه رقابت گذشته که در کارنامه ی خود دارد. این بارهم برای چهارمین بار کشتی گیر ایرانی به مصاف کشتی گیر آمریکایی تیلور می رود.
که این مسابقه از اهمیتی بالایی برخوردار است. واینار به امد اینکه برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان اینبار به نتیجه برسد وبتواند حریف آمریکایی خود را شکست دهد وبه جایزه مدال طلای جهانی برسد.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیری ایرانی در یک رقابت با حریف قزاقستانی خود به پیروزی دست یافت.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی در یک مسابقه ی دیگر به مصاف راموس از کشور پورتور یکو رفت. همچنین نظرسنجی ها در این مورد شده بود. که کشتی گیر ایرانی راه چندان دشواری برای کنار گذاشتن این کشتی گیر ندارد. و برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی در عرض ۳ دقیقه توانست از صد این کشتی گیر بگذرد. و با نتیجه ده بر صفر این کشتی گیر را شکست داد و پیروز میدان شد. و با پیروزی در این مسابقه با نتیجه ی بسیار عالی که برای کشتی گیری ایرانی رقم خورد.به امید اینکه برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان شکل بگیرد . و به پیروزی در این مسابقات برسد.

و در مرحله بعدی این مسابقات کشتی جهانی برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی به مصاف حریف کشتی گیر خود از کشور روسیه رفت ومثل همیشه با درخشش این کشتی گیر ایرانی توانست با برد هشت بر دو توانست حریف کشتی گیر روسی خود را از مقابل بردارد وبه پیروزی درخشان وبسیار مهمی در این مسابقه برسد و به مسابقه ی پایانی راه پیدا کند. و انشالاه برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان با رسیدن به مرحله ی پایانی صورت بگیرد.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و انگیزه دیوید تیلور؛ومصمم بودن این کشتی گیر آمریکایی

در یک رقابت میان کشتی گیر آمریکایی و کشتی گیر اسلواکی توانست تیلور با نتیجه ی یازده بر صفر حریف اسلواکی خود را به زانو دراورد و از صد این حریف به صورت قاطعی بگذرد.

کشتی گیری آمریکایی در یکی دیگه از دیدار این مسابقات کشتی جهانی به مصاف حریف کشتی گیر فرانسوی خود رفت. و در این مسابقه تیلور کشتی گیر آمریکایی توانست حریف فرانسوی خود را با نتیجه ی هشت بر صفر شکست دهد و به مرحله ی نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کند.

واین کشتی گیر آمریکایی که در مسابقه نیمه نهایی به مصاف حریف کشتی گیر اذربایجانی خود رفت ودر حالی که تیلور کشتی گیر آمریکایی دو بر صفر از حریف کشتی گیر اذربایجان خود عقب بود.و این کشتی گیر آمریکایی با حرکات تاکتیکی خود توانست کشتی گیر اذربایجان را شکست دهد . و همچنین این کشتی گیر آمریکا که طبق امارهای گرفته شده بود به مرحله ی پایانی این مسابقات راه پیدا کرد.

برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان و تاریخی که به یادگار ماند.

و در دیگر مسابقات این دو کشتی گیر که برای چهارمین بار پیاپی به مصاف همدیگر می روند؛برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی در طول سه بار رویارویی با حریف کشتی گیر آمریکایی خود تیلور نتوانسته در مقابل این کشتی گیر آمریکای موفق به پیروزی شود. و هر سه بار از حریف آمریکایی خود شکست خورده است. و هر دفعه که در این مسابقات کشتی گیر ایرانی از حریف کشتی گیر امریکایی خود جلو می افتاد ولی تیلور حریف آمریکایی در اخر مسابقه پیروزی را برای خود به ارمغان میاورد. وکشتی گیر ایرانی برای بار چهارم در نظر دارد که در مسابقه ی پایانی که در کشور نروژ صورت میگیرد. بتواند برای بار سوم به گرفتن جایزه ی مدال طلا دست پیدا کند. و در سال ۲۰۱۸ بود که کشتی گیر ایرانی نتوانست در مقابل حریف آمریکایی خود به پیروزی برسد واین شکست موجب شد که کشتی گیر آمریکایی تیلور برای نخستین بار به جایزه ی مدال طلا دست پیدا کند. و در این مسابقات برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی جهان صورت بگیرد و بتواند حریف امریکایی خود را به زانو دراورد.

نخستین باری که این دو کشتی گیر به مصاف هم رفتن در مسابقات جهانی که در سال ۲۰۱۷ بود و در این مسابقه با توجه به این که کشتی گیر ایرانی سه بر صفر از حریف امریکایی خود جلو افتاده بود وتیلور در اخر این مسابقه توانست کشتی گیر ایرانی را با مهارت های خود به زانو درآورد.
برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی در مسابقات جهانی که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد و برای بار دوم کشتی گیر ایرانی در مقابل کشتی گیری آمریکا قرار گرفت و برای دومین بار هم برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی در مقابل حریف امریکایی خود شکست خورد و در این صورت که کشتی گیر ایرانی که با نتیجه ی سه بر صفر جلو افتاده بود و کشتی گیر آمریکای مثل دیگر مسابقات توانست با مهارت های بالای خود توانست دوباره برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی گیر ایرانی را با نتیجه ی یازده بر شش شکست دهد. ودر سال ۲۰۲۰ بود که ان بازی هم با نتیجه ی چهار بر سه به نفع کشتی گیر آمریکایی تیلور به اتمام رسید.

در نتیجه برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی یکی از پر افتخارترین کشتی گیرهای حال حاظر جهان است و مایه ی افتخار تمامی ایرانیان است . با برد حسن یزدانی در قهرمانی کشتی و شکست دادن حریف آمریکایی خود تیلور را توانست مقام بالا و مدال طلا دریافت کند .

محقق: سوران مروت پور


حجت میرزایی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...