تبلیغات شما


لود


۰۱ / ۳ / ۳۱ ۱۰:۴۶

صفحه اصلی / سلامت


5 دستور و روش برای دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و گوگل کروم!

در دسترسی آسان به تنظیمات گوگل با رفتن به برنامه و حساب گوگل خود وارد برنامه می شوید و با استفاده از حسابتان در برنامه ی گوگل میتوانید هر اطلاعاتی را بخواهید به صورت سریع در اختیار شما قرار دهد.
دسترسی آسان به تنظیمات گوگل به کاربران کمک می کند زمانی که به سیستم دسترسی پیدا می کنیم تمام بخش های مختلف گوگل با هم به صورت یک دست با هم در ارتباط هستند و به کاربر برای دسترسی سریع به تمام بخش های برنامه کمک می کند و دسترسی آسان به تنظیمات گوگل را برای کاربر فراهم می کند.
دسترسی آسان به تنظیمات گوگل شناخته شده است برای کاربران که در این قسمت برای دسترسی آسان به تنظیمات گوگل برنامه ی گوگل به شما این امکان را می دهد که با حسابی که دارید تجربه ای داشته باشید هماهنگ که در اختیار شما قرار می دهد و هر زمانی که خواستید آن را سفارش و مدیریت بکنید.

دسترسی آسان به تنظیمات گوگل به چه صورت انجام می گیرد؟

۲_دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و آماده برای کمک کردن

این سیستم های هوشمند که توان قابلیت بالایی در اجراء برنامه ها دارند که بعضی از این ویژگی های که سیستم های هوشمند در بخش سخت افزار خود دارند از ویژگی های خوب خود در دسترسی آسان به تنظیمات گوگل به کار می رود. از ویژگی ها و کارایی های که این سیستم در دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و دسترسی به برنامه های مختلف طوری که به صورت لمس کردن برنامه ها بر روی صفحه و یا به شیوه های مختلفی می توانید با سرعت بالایی به تمام برنامه و دیگر قابلیت های موجود در این سیستم دست پیدا کنید. Edge Gestures برنامه ای است که زود میتوانید به بخش های مختلف دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و دیگر برنامه های اندروید به شیوه های مختلفی بر روی صفحه ی سیستم به کار می رود و از طریق نرم افزار ChYK,the dev در این زمینه منتشر و تولید می شود که این نرم افزار به ما کمک میکند که برای دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و دیگر برنامه های موجود در این سیستم سریع وارد شویم. و از دیگر قابلیت های این نرم افزار این است که با قرار دادن دست خود بر روی قسمت چپ صفحه و کشیدن دست خود بر روی این قسمت می توان دسترسی آسان به تنظیمات گوگل کروم را داشته باشید و با کشیدن دست خود در قسمت راست این برنامه از دیگر ابزارهای موجود در این برنامه مثل تنظیمات ساعت و تاریخ امکان دسترسی را به شما می دهد.

و از دیگر قسمت های این نرم افزار میتوان گفت که با دوبار فشار دادن بروی صفحه ی سیستم میتوان صفحه نمایش را به بالا و پایین برد.

۱_دسترسی آسان به تنظیمات گوگل محافظت میکند از شما

 

در قسمت دیگر از این برنامه برای حفظ اطلاعات خود در حساب گوگل امنیت پیشرو برنامه ایست که کمک می کند بعضی از تهدیدات را شناخته و سریع آنها را مسدود کند و از حساب گوگل شما نیز محافظت می کند.

۲_دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و آماده برای کمک کردن

 

از دیگر ویژگی های گوگل به شما کمک میکند از برنامه های مانند یوتویوب و کروم وقتی شما به سیستم وارد می شوید میتوانید با استفاده از حساب شخصی خود در گوگل ویژگی های بسیار مفیدی همانند تکمیل خودکار وجود دارد که به آنها برخی از توصیه هایی شده شخصی که به انواع موارد دسترسی هایی داشته باشد.

۲_دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و آماده برای کمک کردن

۳_دسترسی آسان به تنظیمات گوگل تکمیل خودکار

در قسمت حساب شخصی گوگل  میتوانید با توجه به جزئیات تمامی اطلاعاتی که در حساب شما ذخیره شده است را در زمان خود صرفه جویی  کند.

۴_ دسترسی آسان به تنظیمات گوگل عملکرد بهتری برای کاربر دارد.

زمانی که به حساب شخصی گوگل میروید تمام برنامه های که در گوگل به کار می روند و این برنامه ها قابلیت استفاده برای کاربر را دارد و این برنامه در انجام دادن کارهای زیاد به کاربر یاری می دهد.

۵_دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و متصل ماندن اینترنت در سراسر دنیا

با متصل شدن به اینترنت دسترسی آسان به تنظیمات گوگل انجام میشود و با متصل شدن به اینترنت می توانید در برنامه ی You Tube آنچه می خواهید مشاهده کنید و امکان دسترسی در تمامی سیستم های مختلفی را برای کاربر فراهم می کند. و با متصل شدن اینترنت امکان دسترسی سریع به فروشگاه Play و برنامه ها و بازی های داخل این فروشگاه را برای کاربر فراهم می کند و برنامه های خارج از برنامه ی گوگل را برای کاربران ایجاد می کند که در آن برنامه ها استفاده کنند.

در پایان اهمیت بالایی که این نرم افزار دارد به کاربر اجازه می دهد برای دسترسی آسان به تنظیمات گوگل و سایر اطلاعات موجود در این برنامه دسترسی داشته باشد . این برنامه ها قابلیتهای استفاده کردن برای کاربر را به طور کلی دارد .‌

تهیه کننده : سوران مروت پور


حجت میرزایی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...