تبلیغات شما


لود


۰۰ / ۴ / ۱۲ ۱۰:۴۸

صفحه اصلی / سلامت


جدول قیمت روز سهام عدالت به تفکیک شرکت ها در بورس

بازار سرمایه در آخرین روز معاملاتی با روند مثبت خود شاخص کل را به کانال یک میلیون و ۲۵۶ هزار واحد رساند و در نهایت نماد‌های شاخص‌ساز بازار با تحرکات مثبت به کار خود پایان دادند.

ارزش بورس سهام عدالت 11 تیر ماه 1400

سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی روز گذشته به ۱۰ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان رسید و نسبت به روز قبل خود۱۷۰ هزار تومان معادل ۱٫۵ درصد افزایش قیمت داشته است.

ارزش ۶۰ درصد آزاد شده سهام عدالت به شش میلیون و ۵۹۶ هزار تومان و ۳۰ درصد آن هم به سه میلیون و ۲۹۸ هزار تومان رسیدند. نماد‌های «کچاد»، «کگهر» و «جم» از نماد‌های بسته و متوقف سبد سهام عدالت بودند.

با منتشر شدن لیست شرکت هایی که سهامداران سهام عدالت در پرتفوی خود خواهند داشت، کارشناسان اقتصادی پایگاه خبری رخ با جمع آوری قیمت های به روز این شرکت در بورس جدول قیمت به روز ارزش سهام عدالت را منتشر کردند.

توجه: در نظر داریم با به روز شدن قیمت ها در پایان هفته معاملاتی بورس قیمت روز سهام عدالت را به روز کرده تا سهامدارانی که کدمعاملاتی برای معامله یا اطلاع از ارزش سهامی خود ندارند در این صفحه از قیمت روز سهام عدالت خود مطلع شوند.


هشدار: به دلیل اینکه به روز رسانی ارزش سهام عدالت از طریق قیمت های ارائه شده شرکت سپرده گذاری مرکزی صورت می پذیرید دقت داشته باشید که ممکن است با قیمت اصلی سهام عدالت شما در زمان فروش متفاوت باشد. 


بیشتر بخوانید: سوالات متداول درباره سهام عدالت را از اینجا بخوانید.


آخرین به روزرسانی: قیمت پایانی هریک از سهام های شرکت های سهام عدالت در تاریخ 11 تیر 1400 به روز رسانی شده است.

سبد دارايي شما بر اساس اطلاعات ارسالي سازمان خصوصي سازي و بر اساس آخرين قيمت پاياني هر نماد نمايش داده شده است.

جدول ارزش سهام شرکت ها 11 تیر 1400


حجت میرزایی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...