تبلیغات شما


لود


۰۰ / ۱ / ۲۸ ۰۴:۴۱

صفحه اصلی / سلامت


جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اصالتا ایرانی است؟

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اصالت ایرانی دارد! اظهارات عجیب و غریب رسانه ها و فعالان سیاسی ایران پس از پایان انتخابات آمریکا درباره جو بایدن و شکست ترامپ ادامه دارد.

برخی رسانه ها با اظهارات عجیب خود موجب شگفتی همگان شده اند، سایت های خبری داخلی ادعا کرده اند که «جو بایدن» اصالتا کرد و از غرب ایران می‌باشد! به عبارت دیگر، اصل و نسبش به خاندان بایدان در منطقه پیرانشهر می‌رسد که در دوران قاجاریه جلای وطن کرده و طی چند نسل سر از آمریکا درآورده است!

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رخ، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اصالت ایرانی دارد، پس از انتشار خبر دخالت رهبری انقلاب در شکست دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا، یک پایگاه خبری تحلیلی اعلام کرده است که «جو بایدن اصالتا ایرانی است.»

شخصی به اسم دکتر «اندی واسهول» از موسسه تحقیقات تاریخی دانشگاه معتبر «ام. آی. تی» آمریکا، اعلام کرده که مطابق تحقیقاتش «جوبایدن» اصالتا کرد و از غرب ایران بوده است و اصل و نسبش به خاندان بایدان در منطقه پیرانشهر کردستان می‌رسد که در دوران قاجاریه جلای وطن کرده و طی چند نسل سر از آمریکا درآورده است!

به این ترتیب که جد بزرگش در واقع «ابوبکر خان بایدان» که از خوانین معروف منطقه «پیرانشهر» بوده در دوران «ناصرالدین شاه قاجار» بدلیل فشار بر اهل سنت از این شهر فرار کرده و به مرز عثمانی می‌رود و بعد در «حلبچه» به عنوان تاجر تنباکو فعالیت کرده و سپس به «بیروت» می‌رود.

ظاهر امر «ابوبکر خان بایدان» همانجا فوت می‌کند و پسرش، «علی ابوبکر بایدان» به خاطر مشکلات نخست به فرانسه و از آنجا به دعوت یکی از بازرگانان فرانسوی به آمریکا رفته و خانواده اش را به آنجا مهاجرت می‌دهد.

بنا بر تحقیقات این محقق، خاندان بایدان بدلیل موفقیت در تجارت تنباکو در منطقه پنسیلوانیا ساکن شده و آنها که قبل از جنگ جهانی دوم وارد امریکا شده بودند بتدریج سرشناس شده و بدلیل برخورداری از اخلاق و منش آریایی مانند جوانمردی و کمک به نیازمندان از محبوبیت بالایی برخوردار می‌شوند، ولی بدلایلی این خاندان تکه پاره شده و فرزندان آن‌ها هرکدام مسیر جداگانه‌ای در پیش می‌گیرند و پدربزرگ جو بایدن بدلیل تقاضای خانواده همسرش خود را در کلیسای ارتدکس بعنوان پیرو آن کلیسا ثبت می‌کند و به این گونه فرزندانشان و از جمله پدر «جو»، امریکائی ارتدوکس شده و بالطبع فرزندان آن‌ها نیز آمریکایی مسیحی شده اند.

جو بایدن که از تاثیر افشای این پیشینه بدلیل جو ضدایرانی موجود در مطبوعات آمریکا اطلاع داشته اند از حدود ده سال پیش و دوران ریاست جمهور بوش پسر، بطور کامل آن را پنهان کرده و صرفا اعضای ارشد حزب دمکرات و باراک اوباما و جیم کری در سال‌های اخیر از آن اطلاع داشته اند.


بیشتر بخوانید:

گزینه‌های بایدن برای بازگشت به توافق هسته‌ای و تعامل با ایران

واشنگتن‌پست: کاخ سفید دستور داده با تیم انتقالی بایدن همکاری نشود

ترامپ هنوز سند انتقال قدرت به بایدن را امضا نکرده است

بایدن: ممکن است تا آماده شدن واکسن کرونا 200 هزار نفر دیگر را از دست بدهیم


فاطمه ریاضی


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری رخ در وب سایت منتشر خواهد شد

در حال بارگزاری نظرات ...